O firmie

E-Land powstał w 2004 roku i od samego początku mocno związany był z informatyką, internetem i grafiką.

Obecnie E-Land to dwie niezależne gałęzie działalności jedna skierowana do biznesu (B2B) a druga skierowana do odbiorców indywidualnych (B2C):

Strony, serwisy internetowe

Kompleksowe wsparcie firm z zakresu:
Strony www, serwisy i sklepy internetowe wraz z niezbędnymi analizami, implementacją, wdrożeniami, testami.
Wykorzystujemy technologie open source, własne a także dedykowane. Współpracujemy z wieloma różnymi firmami m.in. informatycznymi, hostingowymi, rejestratorami. Udostępniamy również własne serwery.

Reklama i marketing

Kompleksowe wsparcie firm w zakresie reklamy zewnętrznej i wewnętrznej, poligrafii firmowej, reklama internetowej oraz marketingu. Zajmujemy się tworzeniem identyfikacji marki/firmy począwszy od zaprojektowania logo. Uruchamiamy kampanie reklamowe, wymyślamy konkursy itp. Gwarantujemy kreatywne i nie szablonowe podejście. Jesteśmy  Partnerem Google.

sklepy-jubilerskie

Sklepy jubilerskie z biżuterią ślubną i zaręczynową. W swojej ofercie posiadamy wyroby żółtego, czerwonego i białego złota, ze srebra, z tytanu i ze stali szlachetnej oraz łączone z kilku materiałów. W pierścionkach i obrączkach oprawiamy brylanty oraz inne kamienie szlachetne a także cyrkonie. Nasze produkty wysyłamy na cały świat.

 

Firma E-Land Marcin Balcerzak zarejestrowana w Urzędzie Miasta i Gminy w Łomiankach w Referacie Ewidencji Działalności Gospodarczaj pod numerem 6467 Łomianki, ul.Warszawska 71, tel. +48 22 751-18-44 (www.lomianki.pl) Firma widnieje w Głównym Urzędzie Statystycznym w Krajowym Rejestrze Urzędowym podmiotów Gospodarki Narodowej pod numerem Regon 015769170 NIP 118-017-90-46 nadany przez Urząd Skarbowy Warszawa-Bielany