Reklama&marketing

Reklama i marketingWspieramy przedsiębiorców i firmy w zakresie reklamy i marketingu zarówno w świecie realnym (rzeczywistym) jak i w wirtualnym (internet):

Projekty graficzne

Zajmujemy się wszelkiego rodzaju projektami graficznymi i składem.
Tworzymy projekty:

 • stron i serwisów internetowych uwzględniając indywidualne wymagania oraz użyteczność i intuicyjną obsługę,
 • reklam internetowych, sliderów, banerów, infografik, e-book
 • na potrzeby poligrafii  (wizytówki, papiery firmowe, naklejki, ulotki, plakaty, …)
 • wizualna identyfikacja firm (logo, poligrafia firmowa, oznakowanie firmy i floty samochodowej)
 • na potrzeby reklamy (tablice informacyjne i reklamowe, banery,  koszulki firmowe,  oklejania samochodów)

Poligrafia

Drukujemy dowolne nakłady materiałów firmowych, szkoleniowych, informacyjnych, marketingowych, promocyjnych i reklamowych:

 • poligrafię firmową (wizytówki, planery, papiery firmowe, koperty, notesy)
 • materiały szkoleniowe i marketingowe (teczki firmowe/ofertowe, katalogi, skoroszyty, segregatory, torby,kalendarze)
 • materiały informacyjne, promocyjne i reklamowe (ulotki, cenniki, plakaty, billboardy, roll-up)

Reklama zewnętrzna i wewnętrzna

Wykonujemy różnego rodzaju reklamy nadające się zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz. Nasze naklejki mogą być wykonane w wersji standardowej,  magnetycznej, przeźroczystej, lewo-czytelnej, dwustronnej, odblaskowej oraz odpornej na różnego rodzaju warunki atmosferyczne. W zakresie reklamy stale współpracujemy z firmą reklamową LORX.

 • naklejki drukowane i wycinane,
 • szyldy, tablice reklamowe i informacyjne,
 • banery tradycyjne, dwustronne, siatkowe,
 • oklejanie samochodów firmowych oraz specjalistycznych
 • oklejanie witryn, szyb i ścian
 • oklejanie jachtów
 • koszuli firmowe

Reklama i marketing internetowy

Opracowujemy koncepcyjnie i graficznie reklamy i  wdrażamy je wykorzystując jako medium sieć internet za pośrednictwem portali tematycznych, sieci społec

E-Land Google Partner

znościowych, serwisów i stron internetowych a także email marketingu docieramy do potencjalnych Klientów.

Przykładem reklamy internetowej może być link sponsorowany wyświetlany w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki internetowej, e-mail marketing, reklama multimedialna czy baner reklamowy.

Pozycjonowanie stron

Dbamy o pozycje stron internetowych naszych Klientów w wyszukiwarkach m.in. Google aby ich strony były często odwiedzane generując konwersję.
Pozycjonowanie jest dość skomplikowanym procesem z grubsza składa się począwszy od: optymalizacji kodu źródłowego strony przyjaznego robotom wyszukiwarek, wysokiej jakości treści na stronach, seo contentu, oraz odpowiednią ilość odnośników na innych tematycznych stronach, katalogach i mediach społecznościowych. Najważniejszą obecnie wyszukiwarką jest Google około 96% polskich wyszukiwań, Bing ponad 3% oraz niecały 1% Yahoo. Na bieżąco śledzimy modyfikacje algorytmów wyszukiwawczych i szybko reagujemy na zmiany aby zapewnić możliwie najlepsze pozycje Twojej strony.

Koszty pozycjonowanie zależne są od wielu czynników np. konkurencyjności fraz, ilości słów we frazach, języka fraz kluczowych, regionalności oraz budowy samych stron.

Działamy zgodnie z zaleceniami Google stosując tak zwane pozycjonowanie bezpieczne „White SEO” nie ryzykując karnych banów i filtrów stron. Dlatego nasze pozycjonowanie jest rzetelne i uczciwe a nie spektakularne jak obiecują niektóre firmy pozycjonerskie dając gwarancje iż w przeciągu kilku tygodni wybrane frazy trafią na Top 10, a w przypadku otrzymania filtrów lub banów często zostawiają Klientów samym sobie. Rzeczywiste tempo pozycjonowania zależne jest od bardzo wielu elementów i nie na wszystkie mamy wpływ więc trudno jest przewidzieć jak szybko dane słowo kluczowe czy fraza trafi na top10.
Jeśli pozycjonowane frazy zawierają więcej słów (długi ogon) łatwiej i taniej je wypozycjonować, dają lepsze wyniki konwersji gdyż są bardziej trafione natomiast ruch (ilość przejść) jest mniejszy niż fraz ogólnych.
Wybierając naszą firmę masz pewność iż będziemy uczciwie dbać o Twoje pozycje wybranych fraz i słów kluczowych i naszym priorytetem nie jest wyciąganie pieniędzy od Klientów lecz dbamy o uczciwe, dobre i długofalowe relacje z Klientami.

 

Zapraszamy do współpracy

 

 


Tagi: grafik, photoshop, adobe photoshop, psd, pdf, corel, coreldraw, cdr, ai, reklama, web designer, projekty, skład, google partner, google adwords, poligrafia, grafika, marketing, konkursy, facebook, marketing internetowy, pozycjonowanie stron, reklama internetowa, pozycjonowanie serwisów, www, bannery, tablice, oklejanie samochodów, naklejki, prezentacje, identyfikacja wizualna, logo, wizytówki, ulotki, papiery firmowe, kampanie, projekty graficzne, druk, sem