Strony internetowe

Strony, serwisy internetowe

E-Land pomaga i wspiera przedsiębiorców w zaistnieniu oraz w rozwoju firmy w wirtualnym świecie jakim jest internet (oraz w realnym patrz => reklama i marketing).

Strony i serwisy internetowe

Staramy się maksymalnie wykorzystać możliwości jakie drzemią w kompleksowej prezentacji firmy w sieci oraz analizujemy, projektujemy, optymalizujemy i wdrażamy wykorzystując najnowsze trendy i możliwości.

Przed rozpoczęciem tworzenia projektu serwisu internetowego przeprowadzamy konsultację z Klientem mając na celu uzyskanie ergonomicznej i intuicyjnej użyteczności strony www (web usability).

SEO content

Każdego Klienta instruujemy również jak ma poprawnie przygotować treści stron (content), aby były logiczne dla użytkowników i przyjazne robotom wyszukiwawczym (SEO – pozycjonowanie).

Zawsze w komplecie tworzenia serwisów internetowych dbamy o niezbędne aspekty widzialne i nie widzialne wspierające SEO czyli naturalne organiczne pozycjonowanie. Stosujemy tylko i wyłącznie techniki White SEO oraz Content Marketing. (SEO ang. Search Engine Optimization).

Pozycjonowanie stron

Po wykonaniu serwisu wykonanego w naszej firmie lub innej proponujemy jego pozycjonowanie.
Pozycjonowanie jest to skomplikowany i długotrwały proces którego celem jest to aby linki do Twojego serwisu internetowego wyświetlały się jak najwyżej w pozycjach wyszukiwania (np. Google) na najbardziej pasujące frazy i słowa kluczowe związane z Twoim biznesem.
Kolejność pozycjonowanych naturalnie/organicznie stron ma taką zaletę w stosunku do linków sponsorowanych SEM (AdWords) iż nie trzeba płacić Google za każdy klik i wyniki są uznawane jako lepiej pasujące do zapytania.

„Jeśli nie ma Cię w sieci to nie istniejesz”

W samej Polsce 2/3 ludzi deklaruje że regularnie korzysta z internetu to ponad 25,5 mln ludzi, na świecie to 3 mld ludzi a ilość ich wciąż rośnie.

 

Twoi Klienci szukają Twojej firmy w sieci
– wykorzystaj maksymalnie ten potencjał.

Ofertę kierujemy do małych i średnich firm zawsze gwarantujemy indywidualne i optymalne podejście do Klienta.

 

Działamy nie tylko lokalnie
Wszelkie uzgodnienia dotyczące analityki biznesowej, projektów serwisów internetowych i stron www, doradztwa i indywidualnych konsultacji możemy ustalać zdalnie przez telefon, Skype, Hangout oraz email.


Obszar uważany za lokalny: Warszawa (Bielany, Bemowo, Żoliborz, Wola, Białołęka, Tarchomin, Ochota, Śródmieście, Targówek, Bródno, Praga Północ, Praga Południe, Mokotów, Wilanów, Ursynów, Wawer, Ursus, Włochy, Rembertów, Wesoła), Łomianki, Dąbrowa, Czosnów, Dziekanów, Izabelin, Sadowa, Pieńków, Nowy Dwór, Mościska, Babice, Klaudyn, Laski, Marki, Ząbki, Zielonka, Jabłonna, Legionowo i okolice.


 

Technologie:

Stawiamy na sprawdzone, bezpieczne i wciąż rozwijane technologie oparte na rozwiązaniach OpenSource (tworzymy strony i serwisy www: WordPress, sklepy internetowe: PrestaShop) oraz własne gotowe i dedykowane rozwiązania oparte o PHP, MySQL, XML, JavaScript, CSS3, HTML5.

 

PrestaShop WordPress CSS3 HTML5 JavaScript MySQL php


Tagi: php, webmaster, frontend, backend, css, mysql, usability, html, seo, sem, php, rozwój aplikacji, web designer, web developer, webdeveloper, programista php, css, html, mysl, xml, seo manager, rozwój aplikacji, web development, pozycjonowanie stron, projekty systemów,informatycznych, projektowanie serwisów, css3, html5, tworzenie stron www, back-end, front-end, web developer