Sklepy Jubilerskie

Sklepy Jubilerskie E-LandNasze sklepy jubilerskie prowadzimy od roku 2004 co daje nam miano jednym z najstarszych internetowych sklepów jubilerskich w Polsce.

Przez wiele lat wyłoniliśmy najlepsze firmy i producentów biżuterii z którymi współpracujemy.

Sieć sklepów jubilerskich E-Land składa się obecnie z pięciu marek „SklepZareczyny.pl„, „SwiatZlota.pl„, „Obraczki-Slubne.pl„, „Pierscionki-Zareczynowe.pl” oraz „Jewelery-Shop.com„.

Specjalizujemy się w biżuterii zaręczynowej oraz ślubnej. Oferta sklepu jest starannie dobierana aby trafić w gusta wybrednych i tradycyjnych Klientów oraz wciąż zmieniające się trendy i mode. W naszej ofercie znajdują się wyroby wykonane z żółtego, czerwonego i białego złota, ze srebra, z tytanu oraz ze stali szlachetnej. W biżuterii oprawiamy brylanty i inne kamienie szlachetne oraz cyrkonie. Nasze pierścionki zaręczynowe oraz obrączki ślubne cechują się ponad standardową jakością oraz atrakcyjną ceną.

Jesteśmy dumni z posiadania tysięcy zadowolonych Klientów w Polsce oraz za granicą.

Nasze sklepy jubilerskie mocno zakorzeniły się w świadomości Klientów, mamy obecnie silną pozycje na internetowym rynku jubilerskim, codziennie obsługujemy zamówienia z całego Świata. Nasz sklep jest nieprzerwanie bardzo dobrze oceniany przez zadowolonych Klientów.

Obecnie wprowadziliśmy bezpłatną wysyłkę naszych wyrobów jubilerskich w całej Polsce oraz preferencyjne stawki wysyłki do innych krajów.

Wszystkie wyroby biżuteryjne wysyłamy jako w pełni ubezpieczone, priorytetowe przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich oraz Poczty Polskiej (również jako Poste Restante – odbiór w placówce pocztowej).

Biżuterii wykonywana jest na konkretne zamówienie przez producenta daje to pewność iż produkty są najwyższej jakości, są nowe i nie korygowane.

Wszystkie wyroby jubilerskie są cechowane przez Państwowy Urząd Probierczy i objęte są 24 miesięczną gwarancją. Zapewniamy również obsługę po gwarancyjną.

Visa, MastrCard, PayPal, PayU, PolcardUmożliwiamy płatności wszystkimi najważniejszymi kanałami (przelew bankowy, szybkie przelewy elektroniczne, karty kredytowe, PayPal oraz z portfela PayU) a także udostępniliśmy możliwość zakupów na raty (Raty PayU).

Na stronach naszych sklepów znajdą Państwo również bogatą wiedzę jubilerską wraz z niezbędnymi poradami dotyczącymi doboru biżuterii, istnieje możliwość wypożyczenia wzorników miarowych.

Dla Klientów z zagranicy udostępniamy międzynarodowe tabele przeliczeniowe rozmiarów biżuterii.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą biżuterii oraz dołączenia do grona naszych Klientów.

 Sklep jubilerski Zareczyny.pl Sklep jubilerski SwiatZlota.pl Sklep jubilerski Obraczki-Slubne.plSklep jubilerski Pierscionki-Zareczynowe.plSklep jubilerski Jewelery-Shop.com  Swepol Obrączki ślubne  Novotny Biżuteria Górecki Biżuteria z klasą